Stumdomos lauko durys

SP Komfort

Stumdomos plastikinės terasos durys su naujos kartos SP KOMFORT mechanizmu yra šiltos, patvarios, saugios ir labai lengvai valdomos. Dėka inovatyvaus SP KOMFORT varstymo mechanizmo mikroventiliacijos padėtyje, kai rankena pakelta į viršų, susidaro nedidelis tarpelis visu varčios perimetru. Vėdinimo padėtis nematoma iš lauko, o tai užtikrina saugumą ne tik nakties metu, bet ir tada, kai Jūsų nėra namuose. SP KOMFORT atitinka saugumo kategorijos RC2 normatyvą 1627:2011 net ir mikroventiliacijos padėtyje.

Išmani varčios padėties išlaikymo sistema leidžia duris atidaryti ir uždaryti lengvai, sklandžiai ir tyliai. Norint uždaryti, pakanka stumtelėti varčią ir ji automatiškai grįžta į uždarytą padėtį. Ratukų ir laikiklių sistema yra apsaugota nuo neteisingo naudojimo. SP KOMFORT mechanizmas gali būti montuojamas stumdomose langų ir durų konstrukcijose, kurios gaminamos iš GEALAN S 8000 ir GEALAN S 9000 profilių sistemų. Jos gali būti tiek baltos, tiek spalvotos.

Stumdomų durų plotis iki 3000mm, aukštis iki 2350mm.

s9000

S9000 HS

Puikūs šilumos izoliacijos rodikliai

Modulinės konstrukcijos 5 vidinės varčios profilio kameros ir 82,5 mm montavimo gylis sąlygoja puikius šilumos izoliacijos rodiklius. Trigubas stiklo paketas dar labiau gerina durų šilumos izoliacijos savybes. Naujas GEALAN S 9000 sistemos pakeliamas-nustumiamas duris galima stiklinti trigubu iki 52 mm pločio stiklo paketu.

Efektyvumas

Net standartinės komplektacijos durys pasižymi geriausiais šilumos izoliacijos rodikliais, optimaliomis pritaikymo galimybėmis ir inovaciniais sprendimais.

Modernumas

Modernioms nustumiamoms – pakeliamoms durims naudojamas žymiai siauresnis stiklinimo profilis ir matoma konstrukcijos dalis susiaurėja, o šiluminės savybės lieka nepakitusios.

Lengva ir patogu

Pakeliamos – nustumiamos GEALAN S 9000 durys labai lengvai valdomos. Uždaryti ar atidaryti galėsite net ir su viena ranka. Dideli stiklo plotai ir žemas slenkstis vizualiai panaikina barjerą tarp lauko ir vidaus. Siauras stiklinimo profilis ne tik suteikia visai konstrukcijai lengvumo ir elegancijos, bet ir praleidžia daugiau šviesos.

Siauras įrėminimas

Renkantis slankiojančių sistemų duris siekiama kuo didesnio šviesos srauto. O tai užtikrins siauresni pakeliamų – nustumiamų GEALAN S 9000 profilių sistemos durų konstrukcijos privalumas.

Stumdomų durų plotis iki 5000mm, aukštis iki 2500mm.