stiklo-paketai

STIKLO PAKETAI

Stiklo paketas – ko gero, svarbiausia lango dalis. Nuo jo priklauso koks bus lango šviesos, šilumos ir garso laidumas. Mes siūlome kelis skirtingus stiklo paketus tipus:

  • Šilumą taupantys stiklo paketai su vienu arba dviem selektyviniais stiklais, kuriuose kameros tarp stiklų, užpildytos argono dujomis;
  • Padidintos garso izoliacijos stiklo paketai su storesniu išoriniu stiklu. Tai suteikia geresnę garso izoliaciją;
  • Saulės šilumą kontroliuojantys stiklo paketai su stiklu, kuris sumažina saulės energijos pralaidumą į patalpos vidų;
  • Saugūs stiklo paketai su laminuotu arba grūdintu stiklu, kurie yra atsparesni smūgiams ir stiklo dūžio atveju padeda išvengti sužalojimų.

Lango termoizoliacinės ypatybės priklauso ne tik nuo stiklo, bet ir nuo stiklus sujungiančio rėmelio, kuris gali būti:

  • Aliuminis – toks rėmelis pasižymi didesniu šilumos laidumu. Jis yra tarsi „šalčio tiltelis“, dėl kurio gali atsirasti rasojimas aplink stiklo paketo perimetrą iš vidinės patalpos pusės, ypač jei stiklo paketo konstrukcija yra sudaryta tik iš dviejų stiklų.
  • Plastikinis – šio rėmelio šilumos laidumas yra gerokai mažesnis nei įprastinių. „Šiltesnis“ rėmelis tarp stiklų pagerina lango kokybę, sumažina rasojimo tikimybę.

Jeigu neapsisprendžiate, kokį sprendimą priimti, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus. Mes ne tik pateiksime geriausius pasiūlymus pagal Jūsų pageidavimus, bet ir prireikus suteiksime profesionalią konsultaciją dėl stiklo paketų pasirinkimo.